O nás

Jana Šimonková

Naše centrum má pod taktovkou Jana Šimonková, zkušená fyzioterapeutka, která se oboru věnuje již 27 let a dveře své soukromé praxe otevřela v roce 1999. Kromě odborného studia fyzioterapie se během své kariéry pravidelně vzdělává i formou kurzů a seminářů. Pracuje již s malými dětmi od kojeneckého věku, dospělým klientům pomáhá ulevit od bolestí a potíží s pohybovým ústrojím a v péči má také talentované sportovce, kteří potřebují ladit formu a eliminovat rizika úrazů a zranění. Od roku 2015 je členkou Podiatrické společnosti a specializuje se na zdraví nohy a dolních končetin. Pomocí technik terapie Ludmily Mojžíšové také dokáže pomoci ženám ke zdravému těhotenství. Ať už se věnuje malém pacientovi, dospělému člověku, nastávající mamince či sportovci, vždy zkoumá individuální diagnózu pacienta komplexně a hledá skutečnou příčinu obtíží, která se zprvu může úspěšně skrývat. Řada spokojených pacientů dokazuje, že právě tento přístup přináší úlevu od bolesti.

Naďa Zikmundová

Naďa získala odborné magisterské vzdělání na FTVS v oboru Fyzioterapie a do praxe vplula s velkým elánem do dalšího sebevzdělávání a s empatií vůči pacientům. Dokáže se skvěle „napojit“ na člověka a identifikovat i sebemenší odchylky od fyziologického normálu. Své vlastní letité zkušenosti s vrcholovým sportem dokáže použít v praxi a zná do detailu limity lidského těla. Proto se stala velmi vítanou a cennou posilou našeho týmu.

Bc. Eliška Němečková

Bc. Eliška Němečková je novou posilou do týmu. Vnesla milý přístup k problému každého klienta. Svými znalostmi přesahuje českou fyzioterapeutickou školu, neboť působila na pracovní stáži ve Skandinávii. Svou mladou energií nabíjí jak své klienty tak personál. Ráda by obohatila své znalosti fyzioterapie dál při magisterském studiu FTVS, k čemuž jí držíme pěsti.